ANTREPO VE LOJİSTİK HİZMETLERİ

Antrepolarımız siz değerli müşterilerimize gümrüklü antrepo, gümrüksüz antrepo ve depolama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla, her türlü malın depolanabilmesine uygun olanaklarla sunmaktadır.

AYRINTILAR

DIŞ TİCARET

Hakan Gıda yağlı tohumlar ve yenilebilir yağlar, dondurulmuş tavuk ve et, süt ürünleri, yem hammaddeleri, baharatlar, kuruyemiş gibi tarım ürünlerinin tedarik zincirinde uzmanlaşmış bir ticaret firmasıdır.

AYRINTILAR

HAKAN LOJİSTİK VE GIDA 2008'den beri kaliteden ödün vermeden sizlerle büyüyoruz

1989 Yılında kurulan firmamız, dünya gıda piyasasında etkin bir konuma sahip olup, bakliyat, kuruyemiş, baharat, jüt ürünleri, dondurulmuş, şoklanmış tavuk, balık, kırmızı et ve süt ürünlerinin ticaretini gerçekleştirmektedir. Hakan Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde antrepo sektöründe en çok büyüyen ve kaliteden asla ödün vermeyen bir çizgiyle 2008 Ekim ayında faaliyete geçmiştir.


HAKKIMIZDA

Kalp krizi sonucu aramızdan zamansız ayrılan, merhum Hakan Bahçeci için, şahsen taziyelerini iletemeyecek olan dostlarına online taziye defteri açılmıştır.

https://www.forevermissed.com/hakan-bahceci/about

Sevgili Hakan Bahçeci’nin anısını yaşatmak isteyenler kendisi adına oluşturulacak hatıra ormanı için TEMA Vakfı'na fidan bağışında bulunabilirler. 1 fidan birim bedeli 10 TL'dir.

Türkiye İş Bankası
Alıcı: TEMA Vakfı
Iban No: TR47 0006 4000 0011 0351 3174 49

Ailesi ve sevenleri…