1989 Yılında kurulan firmamız, dünya gıda piyasasında etkin bir konuma sahip olup, bakliyat, kuruyemiş, baharat, jüt ürünleri, dondurulmuş, şoklanmış tavuk, balık, kırmızı et ve süt ürünlerinin ticaretini gerçekleştirmektedir. Hakan Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde antrepo sektöründe en çok büyüyen ve kaliteden asla ödün vermeyen bir çizgiyle 2008 Ekim ayında faaliyete geçmiştir.

Konum olarak; Mersin otoban girişinde olup, Mersin İl merkezine 3 Km uzaklıkta, Mersin limanına ise 1,5 Km uzaklıkta, hemen yanı başınızdadır.

Antrepolarımız siz değerli müşterilerimize Gümrüklü Antrepo, Gümrüksüz Antrepo ve Depolama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla, her türlü malın depolanabilmesine uygun olanaklarla sunmaktadır.

Antrepolarımız yükleme ve boşaltmanın sağlıklı bir şekilde yapılabildiği toplam 137.000m2 depolama alanına sahip olan bir Gümrüklü Genel Antrepo olup, bu kapasitenin 82.500m2 si açık, 54.500m2 si kapalı (6500m2 Soğukhava , 48.000m2 kuru depo) alana kuruludur.

Hakan Lojistik, gümrükleme hizmeti, depolama, liman depo arası ve şehirlerarası nakliye, tahmil, tahliye ve her türlü elleçleme faaliyetinde bulunacak tecrübeli ekibe sahiptir. Eğitimli ve konusunda profesyonel ekibimizle, uygun fiyat politikasıyla A Tipi Gümrüklü Genel Antrepo ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Antrepo sahamız modern ve güvenli altyapısı sayesinde sizlere tüm hizmetleri bir arada ve esnek bir şekilde sunmamıza olanak sağlamaktadır.

 

  • TİCARET ÜNVANI                              : HAKAN GIDA VE SANAYİİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • MERSİS NO                                          : 0454006948400015
  • TİCARET SİCİL NO                              : 10076
  • KAYITLI SERMAYESİ                           : 18.000.000-TL
  • MÜDÜRLER KURULU BAŞKANI         : NAZIM YILMAZ BAHÇECİ
  • BAĞIMSIZ DENETÇİ ADI SOYADI     : YMM – İBRAHİM ATAKAN / MERSİN

 

Bilgi Toplumu Hizmetleri   https://mekasist.com/mths/1233