HakkımızdaHakan Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti.

1989 Yılında kurulan firmamız, dünya gıda piyasasında etkin bir konuma sahip olup, bakliyat, kuruyemiş, baharat, jüt ürünleri, dondurulmuş, şoklanmış tavuk, balık, kırmızı et ve süt ürünlerinin ticaretini gerçekleştirmektedir.

Hakan Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde antrepo sektöründe en çok büyüyen ve kaliteden asla ödün vermeyen bir çizgiyle 2008 Ekim ayında faaliyete geçmiştir.

Konum olarak; Mersin otoban girişinde olup, Mersin İl merkezine 3 Km uzaklıkta, Mersin limanına ise 1,5 Km uzaklıkta, hemen yanı başınızdadır.

Antrepolarımız siz değerli müşterilerimize Gümrüklü Antrepo, Gümrüksüz Antrepo ve Depolama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla, her türlü malın depolanabilmesine uygun olanaklarla sunmaktadır.

Antrepolarımız yükleme ve boşaltmanın sağlıklı bir şekilde yapılabildiği toplam 137.000m2 depolama alanına sahip olan bir Gümrüklü Genel Antrepo olup, bu kapasitenin 82.500m2 si açık, 54.500m2 si kapalı (6500m2 Soğukhava , 48.000m2 kuru depo) alana kuruludur.

Hakan Lojistik, gümrükleme hizmeti, depolama, liman depo arası ve şehirlerarası nakliye, tahmil, tahliye ve her türlü elleçleme faaliyetinde bulunacak tecrübeli ekibe sahiptir. Eğitimli ve konusunda profesyonel ekibimizle, uygun fiyat politikasıyla A Tipi Gümrüklü Genel Antrepo ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Antrepo sahamız modern ve güvenli altyapısı sayesinde sizlere tüm hizmetleri bir arada ve esnek bir şekilde sunmamıza olanak sağlamaktadır.


truck_green.png

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen lider bir kuruluş olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.


MEET US

Our Dedicated Team


WE ARE HIRING, CLICK HERE TO APPLY!FOLOW US ON SOCIAL NETWORKS