Demiryolu Taşımacılığı

HAKAN LOJİSTİK olarak 30 yılı aşan global saha tecrübemizle ulusal – uluslararası  Demiryolu Taşımacılığında  hizmet vermekte ve gerektiğinde kombine taşımacılık ile proje lojistiği alanında  da deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Demiryolu taşımacılığının birçok avantajlı yönü bulunmaktadır. Denizyolu taşımacışığına göre daha hızlı ama daha pahallıdır. Havayoluna göre ise daha ekonomiktir. Demiryolu endüstriyel değeri yüksek olan araçlar, otomotiv, kimyasallar, hammadde, enerji( kömür, petrol, rüzgar tribünleri), orman ürünleri gibi teslimatı hızlı  ve güvenilir gerçekleştirilmesi gereken taşımacılıkta ön plana çıkmaktadır.

Enerji verimliği açısından da Demiryolu Taşımacılığı bir çok yönteme göre daha düşük karbon salınımına sahiptir. Uzun mesafelerdeki taşınma esnasında oluşabilecek kaza – kırım riskleri de az olması nedeniyle güvenilir yöntemdir.

Bu yüzden siz müşterilerimizin yararına kargolarını olabildiğince Demiryolu ile taşımaya çalışıyor, gerektiğinde alternatifleri de paylaşıyoruz. Amacımız sizlere optimize edilmiş çözümler sunmak ve bunun için gerekirse kombine taşımacılıkta da hizmetinizdeyiz.