Bahçeci

Preloader

 • Hakan Bahçeci

  Türkiye’nin uluslararası platformda kendini var eden en önemli girişimcilerinden biriydi Hakan Bahçeci… 1989 yılında Mersin’de kurduğu Hakan Gıda şirketini 1996’da Dubai’ye taşıdı. Hakan Bahçeci, Hakan Agro markasıyla 6 kıtada yılda toplam 6 milyon ton ticaret hacmine ulaşarak dünya gıda piyasasında etkin bir konuma sahip olmayı başardı.

 • Hakan Bahçeci 2

  Genç yaşta Dubai’ye yerleşen Hakan Bahçeci, 23 yaşında tarımsal ürün ticareti için kurduğu Hakan Agro’yu bu ülkede büyüttü. Yıllar içinde Hakan Agro, kurucusunun önderliğinde global arenanın önemli oyuncularından biri oldu.

 • Hakan Bahçeci 3

  32 senedir tarım ürünleri ticareti ve tedarik zinciri yönetimi alanında aktif rol oynayan Hakan Bahçeci’nin kurucusu olduğu Dubai merkezli Hakan Agro şirketi, 24 ülkede ofis veya tesisleri bulunan çok uluslu bir tarımsal emtia tedarik şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket bünyesinde 1500 kişi çalışıyor.

 • Hakan Bahçeci 4

  Sektörünün sevilen ve takdir edilen ismi Hakan Bahçeci, 2011-2015 yılları arasında Dünya Bakliyat Konfederasyonu (GPC/CICILS IPTIC) Başkanlığı, Tahıl ve Yem Ticareti Derneği (GAFTA) Yönetim Kurulu Üyeliği, Dünya Gıda Güvenliği Komitesi Üyeliği, International Agri Food Network Başkanlığı ve BM’de Özel

 • Hakan Bahçeci 5

  Susam üretiminin ve ihracatının geniş coğrafyalara yayılması için çok emek ve mücadele veren Hakan Bahçeci için “Global Susam Endüstrisi” çok anlamlı bir karar almış ve kurucumuz Hakan Bahçeci’nin doğum günü olan 12 Aralık tarihini, susam ticaretinin gelişmesine katkılarını onurlandırmak amacıyla “Dünya Susam Günü” ilan etmiştir.